Twój koszyk jest pusty!
Польский Русский Українська
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.

Czopki z mleczkiem pszczelim i rokitnik -dla kobiet ciąży i karmiących

Czopki z mleczkiem pszczelim i rokitnik -dla kobiet ciąży i karmiących
Czopki z mleczkiem pszczelim i rokitnik -dla kobiet ciąży i karmiących Czopki z mleczkiem pszczelim i rokitnik -dla kobiet ciąży i karmiących Czopki z mleczkiem pszczelim i rokitnik -dla kobiet ciąży i karmiących Czopki z mleczkiem pszczelim i rokitnik -dla kobiet ciąży i karmiących
Model: Czopki Medok
Dostępność: W magazynie
zł54
Ilość:  
   - LUB -   

Naturalne mleczko pszczele jest produkowane przez gruczoły gardłowe pszczół robotnic. Liofilizowane mleczko pszczele to naturalne mleczko pszczele suszone przez zamrożenie w temperaturze minus 30°C przez 24 godziny.

Nasza firma jako jedyna na Ukrainie produkuje liofilizowane mleczko pszczele.

W skład mleczka pszczelego wchodzą: białka, 22 aminokwasy, węglowodany, tłuszcze, witaminy (B1, B2, B3, B6, B12, PP, H, C, D, prowitamina A), enzymy, minerały, potas, fosfor, żelazo , wapń, cynk, sód itp.), stymulatory wzrostu, hormony płciowe (testosteron, progesteron), kwas dezoksyrybonukleinowy (DNA).

Naturalny olej z rokitnika zawiera witaminy B1, B2, C, E, K, P, flawonoidy, kwas foliowy, karotenoidy, betainę, cholinę, kumarynę, glukozę, fruktozę, fosfolipidy, minerały (sód, magnez, żelazo, krzem, glin, nikiel , mangan, stront, molibden).

Świece (czopki) z mleczkiem pszczelim i naturalnym olejkiem z rokitnika wzmacniają układ odpornościowy, zwiększają witalność, wspomagają wydalanie toksyn, odmładzają organizm, wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, poprawiają apetyt, pamięć i wzrok. Ich stosowanie jest wskazane po zabiegach chirurgicznych i ciężkich chorobach (zawały serca, udary i chemioterapia), bezpłodności i impotencji, przy wzmożonym wysiłku umysłowym i fizycznym. Zalecane są do stabilizacji ciśnienia krwi i tętna, normalizacji metabolizmu, odbudowy sfery hormonalnej i seksualnej.

Świece (czopki) z mleczkiem pszczelim i naturalnym olejkiem z rokitnika są skuteczne w chorobach ginekologicznych i proktologicznych (hemoroidy, pęknięcia i polipy okrężnicy), a także w porozumieniu z lekarzem zalecane dla kobiet w ciąży i karmiących piersią w celu zwiększenia laktacji i szybkiego powrotu do zdrowia po porodzie.

Świece (czopki) są kompatybilne z lekami.

Liofilizowane mleczko pszczele pszczele i naturalny olej z rokitnika, które są częścią świec (czopków), są produktami naturalnymi wyłącznie naturalnego pochodzenia i wysokiej aktywności biologicznej. Unikalna receptura świec (czopków) zapewnia wysoką zawartość substancji biologicznie czynnych, a także znaczący efekt synergiczny (wzajemnie wzmacniający się) dzięki łącznemu stosowaniu mleczka pszczelego i naturalnego olejku z rokitnika.

Świece (czopki) mają szereg zalet: substancje biologicznie czynne dostają się do ogólnego krwiobiegu (omijając żołądek i wątrobę) i są szybko wchłaniane, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i skutków ubocznych; ich stosowanie jest proste, bezpieczne i bezbolesne.

Wyniki stosowania świec czopkowych z mleczkiem pszczelim i olejkiem z rokitnika TM "Medok" w kompleksowym leczeniu chorób ginekologicznych u kobiet w różnym wieku (wyniki badań klinicznych).

Technologia produkcji świec z liofilizowanym mleczkiem pszczelim i naturalnym olejkiem z rokitnika jest unikalna i chroniona autorskim patentem:

Do odbytniczo-pochwowa metoda świec (czopki) łączy w sobie pozytywne właściwości doustnej (doustnej) i iniekcyjnej metody podawania substancji biologicznie czynnej Substancje. Jednocześnie nie ma negatywnego wpływu na żołądek, wątrobę i skórę.

Nie jest lekarstwem

Dawkowanie

Według wskazań  do pochwy lub odbytu 1-2 razy dziennie.

Okres ważności: w zależności od diagnozy od 10 do 30 dni. W porozumieniu z lekarzem okres stosowania można wydłużyć do 2-3 miesięcy. Dzieci w wieku od 3 lat są przepisywane za radą lekarza.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na produkty pszczele, rokitnik, składniki leku, choroba nadnerczy. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

Produkt: świece czopkowe o masie 2,2 g.

Warunki przechowywania

Świece przechowuje się w oryginalnych opakowaniach producenta w temperaturze nieprzekraczającej 25°C. Zapobiegaj promieniowaniu słonecznemu. Zaleca się przechowywanie opakowania ze świecami w lodówce.

2 lata od daty produkcji 

 


 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Back to Top