Twój koszyk jest pusty!
Польский Русский Українська
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.

Czopki Fito z Homogenatem larw trutni - α-tokoferol, β-karoten, B1, B2, B3, B5, B6

Czopki Fito z Homogenatem  larw trutni - α-tokoferol, β-karoten, B1, B2, B3, B5, B6
Czopki Fito z Homogenatem  larw trutni - α-tokoferol, β-karoten, B1, B2, B3, B5, B6 Czopki Fito z Homogenatem  larw trutni - α-tokoferol, β-karoten, B1, B2, B3, B5, B6 Czopki Fito z Homogenatem  larw trutni - α-tokoferol, β-karoten, B1, B2, B3, B5, B6 Czopki Fito z Homogenatem  larw trutni - α-tokoferol, β-karoten, B1, B2, B3, B5, B6
Producent: Medok
Model: M 0002
Dostępność: W magazynie
zł51
Ilość:  
   - LUB -   

 

Homogenat  larw trutni (homogenat trutni) uzyskuje się przez ekstrakcję z plastrów miodu i rozdrobnienie czerwiu trutowego (siedmiodniowe larwy trutni). Liofilizowany homogenat larw dronów to naturalny homogenat larw dronów suszony przez zamrażanie w temperaturze minus 30 °C przez 24 godziny.

Nasza firma jako jedyna na Ukrainie produkuje liofilizowany homogenat dronowy.

Homogenat larw dronów zawiera: węglowodany, białko surowe, tłuszcze, witaminy (α-tokoferol, β-karoten, B1, B2, B3, B5, B6), aminokwasy egzogenne (tryptofan, fenyloalanina, metionina, lizyna, walina, treina , izoleucyna, leucyna, histydyna, arginina), minerały (sód, wapń, magnez, cynk, miedź, mangan itp.), hormony płciowe (testosteron, estradiol).

Olej z kiełków pszenicy zawiera aminokwasy (w tym niezbędne), wielonienasycone kwasy tłuszczowe (omega-3,6 i 9), witaminy A, D, E, B itp., minerały, przeciwutleniacze.

Świece (czopki) z homogenatem dronów i olejkiem z kiełków pszenicy wzmacniają i odbudowują układ odpornościowy, stymulują ogólną kondycję, działają silnie oczyszczająco, leczniczo i odmładzająco na organizm.

 

Pomagają regulować centralny układ nerwowy i są polecane przy zaburzeniach psychicznych.

Świece są skuteczne w przypadku hemoroidów, zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego.

Wykazano, że ich stosowanie przywraca funkcje układu hormonalnego i zwiększa libido (popęd seksualny).

Aby osiągnąć maksymalny efekt, zaleca się stosowanie w połączeniu z PERGO (pieczywo pszczele).

Świece (czopki) są kompatybilne z lekami.

Homogenat dronów i olej z kiełków pszenicy, które są częścią świec (czopków), są produktami naturalnymi wyłącznie naturalnego pochodzenia i wysokiej aktywności biologicznej. Unikalna receptura świec zapewnia wysoką zawartość substancji biologicznie czynnych, a także znaczący efekt synergiczny (wzajemnie wzmacniający się) dzięki wspólnemu stosowaniu homogenatu dronów i oleju z kiełków pszenicy.

Świece (czopki) mają szereg zalet: substancje biologicznie czynne dostają się do ogólnego krwiobiegu (omijając żołądek i wątrobę) i są szybko wchłaniane, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i skutków ubocznych; ich stosowanie jest proste, bezpieczne i bezbolesne.

 

Technologia produkcji świec z liofilizowanym homogenatem dronów i olejem z kiełków pszenicy jest unikalna i chroniona patentem autora:

Doodbytniczo-pochwowa metoda świec (czopków) łączy w sobie pozytywne właściwości doustnego (doustnego) i iniekcyjnego podawania substancji biologicznie czynnych . Jednocześnie nie ma negatywnego wpływu na żołądek, wątrobę i skórę.

Nie lekarstwo.

Dawkowanie

Według wskazań wstrzykiwać do pochwy lub odbytu 1-2 razy dziennie.

Przebieg leczenia: w zależności od rozpoznania od 10 do 30 dni. W porozumieniu z lekarzem okres stosowania można wydłużyć do 2-3 miesięcy. Dzieci w wieku od 3 lat są przepisywane za radą lekarza.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na produkty pszczele, składniki, celiakia. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

Formularz zwolnienia: świece czopkowe o wadze 2,2 g.

Warunki przechowywania

Świece przechowuje się w oryginalnych opakowaniach producenta w temperaturze nieprzekraczającej 25°C. Zapobiegaj promieniowaniu słonecznemu. Zaleca się przechowywanie opakowania ze świecami w lodówce.

Termin ważności: 2 lata od daty produkcji.

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Back to Top