Twój koszyk jest pusty!
Польский Русский Українська
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.

Biszofit Połtawski Super Żel 75ml Biszeffekt STAWY

Biszofit Połtawski Super Żel 75ml Biszeffekt  STAWY
Biszofit Połtawski Super Żel 75ml Biszeffekt  STAWY Biszofit Połtawski Super Żel 75ml Biszeffekt  STAWY Biszofit Połtawski Super Żel 75ml Biszeffekt  STAWY Biszofit Połtawski Super Żel 75ml Biszeffekt  STAWY Biszofit Połtawski Super Żel 75ml Biszeffekt  STAWY
Producent: Biszofit Poltawski
Model: Biszofit Gel Super 75 ml
Punkty: 14
Dostępność: W magazynie
zł14
Cena w punktach: 1400
Ilość:  
   - LUB -   

Biszofit Połtawski Super Żel 75ml Biszeffekt

W dzisiejszych czasach ludzie nauczyli się leczyć nie tylko przy pomocy ekstraktów roślinnych, ale także z wykorzystaniem właściwości unikalnych minerałów wydobywanych z wnętrzności ziemi. Jednym z tych minerałów jest bischofit, wydobywany w naszym kraju, w regionie Połtawy. Stworzony na jego bazie Bisheffect Super Gel Bisheffect Poltava 75 ml to innowacyjny preparat dający wysoki efekt leczniczy. Szczegóły na jego temat znajdują się poniżej.

 

Więcej szczegółów na temat produktu

 

Super Gel Bisheffect Bischofite może być stosowany do różnych działań: zabiegów magnetycznych, zabiegów cieplnych i świetlnych, domowych tarcia w celu ogrzania dotkniętych obszarów. Kompozycja działa kompleksowo, działa wielokierunkowo: nasyca skórę, mięśnie i tkankę łączną najcenniejszymi minerałami z natury, nie tylko bischofitem, ale także magnezem, innymi mikroelementami, nadaje ton i zdrowie. Doskonale usuwa ból, uczucie ciągnięcia, sztywność, procesy zapalne - w plecach, szyi, ramionach, nogach.

 

O stosowaniu żelu bischofite 

 

Stosowanie żelu bischofit  jest bardzo proste, producent oferuje go w wygodnej tubje, w formie żelu. Żel ten stosuje się tradycyjnie – należy go wcierać w skórę bez zbędnego wysiłku. Jeśli nie mówimy o procedurach typu sprzętowego, to obszar z żelem należy zaizolować (poduszką grzewczą, ciepłą odzieżą) przez jedną do dwóch godzin. 

Użycie do masażu ma ważny niuans - kompozycję należy nałożyć, wcierać, odczekać kilka minut, usunąć jej resztki serwetką, a następnie wmasować tradycyjnym olejem.

W procesie leczenia żelem bischofitowym należy bezwzględnie przestrzegać środków ostrożności: przecierać kompozycję wyjątkowo czystymi rękami, kategorycznie nie dotykać twarzy podczas pocierania. Po nałożeniu żelu Bisheffect ważne jest dokładne umycie rąk wodą z mydłem. Jeśli (przypadkowo) żel dostanie się na błony śluzowe (oczy, usta, nos), należy go natychmiast zmyć, najlepiej pod bieżącą wodą.

 

Termin ważności: 5 lat.

Pojemność: 75 ml (tuba zawiera 25-30g minerałów w tym 6-7g naturalnego magnezu).

Producent: Ukraina (m. Połtawa).

Ważne: preparat nie jest lekiem.

Zapraszam spróbować prawdziwy radość zdrowego życia!

Przy zakupie kilku pozycyj za przesyłkę płacisz tylko raz

(niezależnie od liczby przedmiotów)

 


 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Back to Top