Twój koszyk jest pusty!
Польский Русский Українська
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.

Czopki z Chlorofillipt Naturalny antybiotyk Chlorofilipt

Czopki z Chlorofillipt  Naturalny antybiotyk Chlorofilipt
Czopki z Chlorofillipt  Naturalny antybiotyk Chlorofilipt Czopki z Chlorofillipt  Naturalny antybiotyk Chlorofilipt
Producent: Vertex
Model: Vertex
Punkty: 25
Dostępność: Pre-Order
zł27
Cena w punktach: 2500
Ilość:  
   - LUB -   

Zalecenia dotyczące stosowania: produkt można stosować doodbytniczo lub dopochwowo jako środek pomocniczy, który pomaga zwiększyć działanie przeciwzapalne i antyseptyczne.

Eukaliptus nazywany jest „diamentem lasu” i „drzewem życia”, wykorzystując swoje dobroczynne właściwości w leczeniu ran i chorób zakaźnych od czasów starożytnych.

Skład

Gęsty ekstrakt z chlorofilliptu zawiera olejek eteryczny z liści eukaliptusa oraz sumę chlorofilów A i B. Olejek eteryczny z eukaliptusa zawiera aż 60-80% cineolu (eukaliptolu) i to właśnie wysoka zawartość cineolu decyduje o jego działaniu terapeutycznym. Chlorophyllipt ma działanie przeciwbakteryjne,  działanie na gronkowce, w tym oporne na penicylinę, a także działanie antyseptyczne, bakteriobójcze i przeciwzapalne.

Chlorofil jest zielonym barwnikiem roślin, wspomaga regenerację tkanek, działa przeciwzapalnie, wzmacnia błony komórkowe, zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów, wspomaga odnowę i tworzenie tkanki łącznej, co pomaga w gojeniu nadżerek, wrzodów i otwarte rany.

Zalecenia

Czopki z chlorofilliptem może być stosowana doodbytniczo lub dopochwowo jako środek pomocniczy, który pomaga wzmocnić działanie przeciwzapalne i antyseptyczne. W ginekologii Czopki Fito mogą być stosowane jako środek pomocniczy w chorobach zapalnych narządów płciowych, zapaleniu jelita grubego, zapaleniu szyjki macicy, erozji szyjki macicy, zapaleniu błony śluzowej macicy, zapaleniu przydatków, przetok, łez pochwy; w proktologii - na hemoroidy, zapalenie zwieraczy, nadżerki odbytnicy, zapalenie odbytnicy, szczelinę odbytu. 

Chlorophyllipt ma wpływ na plazmidy (czynniki) oporności różnych patogenów infekcji bakteryjnych na antybiotyki, zwiększa zawartość tlenu w tkankach, ma wyraźne działanie detoksykacyjne, dlatego chlorofillipt stosuje się również w warunkach obniżonej obrona organizmu, jako środek zwalczający niedotlenienie tkanek oraz w celu zwiększenia skuteczności stosowanych leków przeciwbakteryjnych.

Fitoświece z chlorofilliptem to środek antyseptyczny obdarzony przez naturę!

 

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Back to Top