Twój koszyk jest pusty!
  • Польский
  • Русский
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.

Biszofit Połtawski 500ml STAWY

Biszofit Połtawski 500ml STAWY
Biszofit Połtawski 500ml STAWY Biszofit Połtawski 500ml STAWY Biszofit Połtawski 500ml STAWY Biszofit Połtawski 500ml STAWY
Producent: Biszofit Poltawski
Model: Krem
Punkty: 20
Dostępność: W magazynie
zł20
Cena w punktach: 2000
Ilość:  
   - LUB -   

BISZOFIT POŁTAWSKI - PŁYN - 500 ml

 WYLECZ SIĘ SOLAMI MINERALNYMI

 

Wypróbuj Biszofit Połtawski To naturalny, skuteczny sposób na dolegliwości reumatyczne, bóle kręgosłupa, obrzęki nóg, a nawet żylaki.
DLACZEGO BISZOFIT LECZY?

Biszofit Połtawski zawiera bardzo duże ilości elementów mineralnych, takich jak: brom, żelazo, chlor, magnez, jod, cynk, mangan, miedź, molibden, selen i wiele innych. Wszystkie one wpływają dobroczynnie na nasz organizm. Co więcej, są całkowicie wolne od zanieczyszczeń, z jakimi stykamy się na powierzchni ziemi. To tak, jak byśmy dotknęli na moment pradawnego świata, w którym powietrze i woda były krystalicznie czyste. Biszofit Połtawski z jednej strony leczy dolegliwości skórne, jak łuszczyce, czy łupież, ale jednocześnie łatwo przenika do organów wewnętrznych. Dzięki temu może usunąć: reumatyczne bóle stawów, zapalenia stawów, zapalenia korzonków nerwowych, bóle kręgosłupa, bóle i skurcze mięśni, obrzęki, czy żylaki.Natura to skarbiec pełen leków, które łagodzą uciążliwe dolegliwości. W wielu przypadkach przyroda pomaga nam pozbyć się codziennego cierpienia i dzięki niej nie jesteśmy już bezradni wobec choroby. Dlatego coraz więcej osób szuka pomocy właśnie w naturalnych preparatach zdrowotnych.

Biszofit naturalny to minerał wydobywany przy odwiertach ropy naftowej. Zawiera roztwór chlorku magnezowego o mineralizacji 400-500 g/l oraz ponad 30 mikro- i makroelementów:
magnez - poprawia krążenie, zapobiega zakrzepicy tętnic, aktywizuje procesy energetyczne, bierze udział w budowie tkanki kostnej (żylakami, zwyrodnienia) zawartość 95g/l.
brom - stymuluje procesy przenikania substancji przez skórę i do wnętrza komórek, działa leczniczo przy zapalnych procesach obwodowego układu nerwowego.(rwa kulszowa, zapalenia korzonków).
jod - ma znaczący udział w procesie przemiany międzykomórkowej, usuwa nagromadzone substancji toksyczne, działa aseptycznie, odkażająco (artretyzm, zapalenia skóry)
krzem - ma znaczący wpływ na cały układ kostno mięśniowy. Budowę kości, chrząstek, niezbędny przy walce z cellulitem.
żelazo - jest pierwiastkiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmy, zużywany w ustroju do produkcji czerwonych krwinek - wchodzi w skład hemoglobiny. Jego niedobór prowadzi do zaburzeń ze strony układu krwiotwórczego - powstaje mała liczba czerwonych krwinek co może doprowadzić do niedotlenienia narządów.
molibden - jest częścią składową niektórych enzymów niezbędnych do prawi8dłowego funkcjonowania organizmu.
Inne mikro- i makroelementy wspomagają i uzupełniają działanie preparatu

Właściwości farmakologiczne:
Działa przeciwzapalnie, znieczulająco, rozpuszcza zakrzepy żylne, przenikając przez skórę działa na poziomie komórkowym, odbudowuje twarde i miękkie tkanki.
Jest skutecznym lekiem we wszystkich postaciach osteoporozy.
Likwiduje obrzęk, pobudza metabolizm w układzie kostno-mięśniowym.
Choroby układu kostnego i mięśniowego
Choroby obwodowego układu nerwowego
Choroby pourazowe
Choroby obwodowego układu naczyniowego
Zastosowania kosmetyczne


Sposób użycia: Miejsce wymagające leczenia (stawy, lędźwie, mięśnie itd.) posmarować cienką warstwą preparatu wcierając go lekkimi ruchami ok. 2-3 min. do całkowitego wchłonienia 2-3 razy dziennie. Podczas kuracji bardzo ważna jest systematyczność, leczenia trwa 10-14 dni. Po 3-4 tygodniach kurację powtórzyć.

Opakowanie: 500 ml w plastikowej butelce, wystarcza na 2 miesiące leczenia.

Biszofit najlepiej stosować wieczorem,
ciepłą opaską na całą noc.

Przy artrytach, bólu w kręgosłupie, ostrodze piętowej i odciskach – okłady rozgrzewające: rozgrzać część ciała 1 -2 min. lampą lub termoforem, natrzeć biszofitem, zawinąć ciepłą opaską.

Przy bólach stawów kości i stóp : 50-100 ml biszofitu na 1l gorącej wody; kończynę zanurzyć na 15-30 min.

Dla odnowienia układu oporowo-ruchowego po urazach, sportowym i fizycznym obciążeniu, pracy w ogrodzie czy na działce, dla ulżenia nadwyrężonym mięśniom rąk i nóg, bolących plecach – rozcieranie i masaż z biszofitem.

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Back to Top