Twój koszyk jest pusty!
  • Польский
  • Русский
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.

GEL POLTAWSKI - BISHATONBIO SILVER PLUS- 85 ml STAWY, GEL

GEL POLTAWSKI - BISHATONBIO SILVER PLUS-  85 ml STAWY, GEL
GEL POLTAWSKI - BISHATONBIO SILVER PLUS-  85 ml STAWY, GEL GEL POLTAWSKI - BISHATONBIO SILVER PLUS-  85 ml STAWY, GEL GEL POLTAWSKI - BISHATONBIO SILVER PLUS-  85 ml STAWY, GEL GEL POLTAWSKI - BISHATONBIO SILVER PLUS-  85 ml STAWY, GEL GEL POLTAWSKI - BISHATONBIO SILVER PLUS-  85 ml STAWY, GEL
Producent: Dr.Pirogow
Model: Krem
Punkty: 19
Dostępność: W magazynie
zł17
Cena w punktach: 1900
Ilość:  
   - LUB -   

                                                     «BISHATONBIO SILVER Рlus»

                                      Biszofit - żel ze sredrem koloidalnym i wyciągami

 

«BISHATONBIO SILVER Рlus» to nowa forma roztworu biszofitu, z dużą zawartością soli i mikroelementów potasu, wapnia, krzemu, molibdenu, tytanu, itp.

«BISHATONBIO SILVER Рlus» jest efektywnym środkiem odmładzającym organizm; zapobiega przedwczesnemu starzeniu, pomaga przy reumatyzmie, stymuluje procesy samoregulacji i odporności, dodaje skórze sprężystości i świeżości, włada antybakteryjnym działaniem, wspomaga gojenie ran, tonizuje i oczyszcza cerę.

Srebro koloidalne - to naturalny składnik, który nie jest tylko metalem, zdolnym do zabijania mikrobów, a jest również mikroelementem, który jest niezbędną i stałą częścią tkanek każdego organizmu. Naturalne ziołowe wyciągi, wchodzące w skład preparatu, zostały uzyskane w sposób naturalny, który pozwala zachować wszystkie mikro i makre elementy

Połączenie srebra koloidalnego, biszofitu i ekstraktów roślinnych to zbalansowana kompozycja pochodząca z natury.

 

Składniki aktywne, które wchodzą w skład preparatu, lokalnie zwiększają obieg krwi, przyspieszają metabolizm w podskórnej tkance tłuszczowej, sprzyjają wyprowadzeniu toksynów z organizmu i rozczepieniu tłuszczu.

 

«BISHATONBIO SILVER Рlus» TM “Laboratorium Doktora Pirogova” www.doctor-pirogov.com

zastosowuje się dla wzmacniających zabiegów w programie reabilitacji pacjentów z urazami układu mięśniowo-szkieletowego, z traumami, z rozciągnięciami ścięgień i mięśni. Preparat można używać przy masażach w celach profilaktycznych i rekreacyjnych. Można zastosowywać w fizjoterapii.

 

Skład: roztwór naturalnego biszofitu, naturalne roślinne wyciągi z aloe, korzenia łopianu, akacji, pączek brzozy, echinacei, gliceryny, koloidalnego srebra, karboksymetylocelulozy

Sposób użycia: Cieńką warstwę żelu należy nanieść na problematyczną część ciała i lekkimi masującymi okrężnymi ruchami wcierać w skórę aż do pełnego wchłonienia (1-2 minuty). Zabieg należy powtarzać 2-3 razy dziennie. Kurs - 10-12 dni. Dla osiągnięcia lepszego efektu kurs należy powtórzyć za 3-4 tygodnie.

Przeciwwskazania: Nowotworowe choroby skóry, ciąża, alergia na składniki preparatu. Jeśli to konieczne, należy użyć punktowego testu tolerancji skóry na preparat. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Back to Top